12
Dni
01
Godzin
52
Minut
52
Sekund

Indywidualna
Ceremonia Tantryczna
Zapisy na
22-23 sierpień 2024

#TantraWrocław

Kiedy

22-23 sierpień 2024

Gdzie

Rynek 24, Wrocław, Polska

Masaż Tantryczny Wrocław

Ceremonia Tantryczna dla kobiet, mężczyzn, par oraz LGBT

Profesjonalny Masaż Tantryczny jest ceremonią dla Twojego ciała, umysłu i duszy otwierającą bramę do Twojego JA.

Więcej o Masażu Tantrycznym:

Przeczytaj wybrane opinie o mojej wieloletniej praktyce Tantrycznej, które pomogą Tobie zrobić pierwszy krok.

Wiem, że trudno podjąć decyzję aby skorzystać z masażu tantrycznego, różne są tego przyczyny świadome lub nieświadome. Aby pomóc Tobie podjąć decyzję poniżej znajdziesz rekomendacje wybranych klientek i klientów.

tysiące słów
klientek i klientów w czym pomagam

Wiedziona nieustanną potrzebą rozpoznawania siebie i chęcią poznawania tych części, które są dla mnie nadal „za zasłoną”...

Opublikowany przez Małgorzatę Anną Jagodzińską Niedziela, 14 maja 2023

Absolutnie niesamowite przeżycie, bardzo bezpieczna przestrzeń, relaks jakiego dawno nie zaznałam, szczęście...uśmiech...

Opublikowany przez Magdalinę Praliną Piątek, 12 maja 2023

Masaż tantryczny to doświadczenie przepływu energii, przepływu miłości, poczucie wewnętrznych wibracji w zgodzie z...

Opublikowany przez Joannę Król Piątek, 26 sierpnia 2022

BLISS Gdy pierwszy raz przeczytałam od Artura, że po sesji masażu można się poczuć jak po wakacjach w Indiach to się...

Opublikowany przez Joannę Podciechowską Piątek, 15 maja 2020

Polecam dłonie Artura i ich magnetyczną siłę i ciepło. Ich energia wyzwoli Waszą radość i poczucie szczęścia. Pokochacie...

Opublikowany przez Agnieszkę Lewandowską Czwartek, 5 listopada 2020

Ceremonia tantryczna u Artiego, to chwila pełna magii, miłości, zrozumienia i akceptacji. To chwila, gdzie czas nie...

Opublikowany przez Agnieszkę Pabich Wtorek, 18 października 2022

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy warto, to przestań i poczuj to wspaniałe miejsce całym/całą sobą. Odpłynie wszystko...

Opublikowany przez Jakuba Król Niedziela, 1 stycznia 2023

Masaż Tantryczny

Wrocław

Masaż tantryczny jest ceremonią dla Twojego ciała, umysłu i duszy otwierającą bramę do Twojego JA.

Ja jestem całkowicie i wyłącznie dla Ciebie. Stwarzam dla Ciebie bezpieczną, wypełnioną miłością z czakry serca przestrzeń w której możesz w pełni się zrelaksować, zatrzymać tu i teraz, zdjąć maskę i zbroję… i otworzyć na płynącą w Tobie energię seksualną… nie mylić z seksem jaki powszechnie znamy:)

Masaż tantryczny opiera się na jasnej komunikacji opartej na prostych zasadach „koła zgody”. Polega na aktywnym dawaniu i biernym przyjmowaniu. Ja jestem całkowicie i wyłącznie dla Ciebie a Ty przyjmujesz… Polega na ustaleniu i szanowaniu wzajemnych granic oraz Twoich potrzeb, pragnień, intencji… Dotyku delikatnym i mocniejszym, Twojego całego nagiego ciała… ale to nie wymóg a oznaka twojej otwartości na przyjmowanie. Jeśli nagość jest dla Ciebie barierą możesz zostać w bieliźnie. W tym masażu nie ma przymusu, oczekiwań, tabu. Wszystko co się wydarza jest przyjmowane z miłością.

Masaż tantryczny jest cudowny dla Twojego głębokiego relaksu, przyjemności, błogiej rozkoszy. Twoja energia witalna zostanie obudzona a skóra odżywiona naturalnym olejkiem. Po masażu tantrycznym poczujesz się INACZEJ. Może nawet jak po wakacjach!

Masaż tantryczny stosowany systematycznie, może pomóc w uzdrowieniu ciała, umysłu i duszy. Jest skuteczny w odnalezieniu swojego JA, w obudzeniu i zbalansowaniu energii kobiecej i męskiej, w zabraniu Ciebie stąd gdzie już nie chcesz dłużej być... Pomaga w odszukiwaniu swojego JA i dokonywaniu zmian w sobie, pokonywaniu tabu, wyzwoleniu energii seksualnej, poznawaniu swojego ciała i doznawaniu niewiarygodnych orgazmów, uzdrowieniu napięć, ciężaru i zaszytych emocji, poszerzaniu świadomości, otworzeniu na miłość i wartościowe relacje, jak również uwalnianiu traum pokoleniowych…

Masaż tantryczny i moja nauka jest holistyczną terapią, która daje Ci to czego naprawdę potrzebujesz dla ciała, umysłu i duszy. Daje bezpieczną przestrzeń do samorozwoju i poznania siebie.


Twoja Pierwsza Ceremonia Tantryczna we Wrocławiu

Wiem, że zdecydowanie się na Masaż Tantryczny może być trudne, różnie się kojarzy i jest związany z wieloma obawami. To normalne uczucie ponieważ dotyka sfery seksualnej, która jest w naszej kulturze tabu i często naznaczona negatywnymi doświadczeniami.

Moim zadaniem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla Ciebie i poprowadzenie ścieżką tantryczną w której możesz się w swoim tępie otwierać i poznawać siebie. Dotykając swoich nieuświadomionych potrzeb, granic, przyjemności i bólu w ciele, emocji, myśli, umiejętności wyrażania siebie i słuchania, przyjmowania i dawania oraz brania i przyzwalania, ucząc się i odkrywająca siebie od nowa.

Jeżeli potrzebujesz spotkania wstępnego aby odbyć konsultację tantryczną, oswoić się i poczuć czy to dla Ciebie w tym momencie. Zapraszam na Pierwsza Ceremonię Tantryczną dla Ciebie bez masażu, aby ułatwić Ci zrobić pierwszy krok. Poczuć się komfortowo i bezpieczenie w pracy ze mną nad swoją energią, ciałem i umysłem w świadomości.
Ceremonia będzie trwała około godziny i może odbyć się w dowolnym miejscu. U mnie w gabinecie w różnych miastach polski ( zobacz dostępne terminy ). Może odbyć się również u Ciebie albo gdzieś w wybranym miejscu w naturze czy miejscu publicznym jeżeli tak będzie dla Ciebie komfortowo ( tu możesz zarezerwować termin ).

Rozpoczniemy od rozmowy. Podczas której wprowadzę Cię w świat Tantry. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i granicach. Popracujemy z Twoją intencją zmiany, której potrzebę zapewne odczuwasz. Dostaniesz pierwsze zadania do domu:) aby zacząć pracę ze sobą.

Następnie pomedytujemy w głębokim oddechu, co pozwoli Ci poczuć co to znaczy być Tu i Teraz, zostawiając przeszłość i przyszłość za drzwiami. Wejść w głęboki stan relaksu i odprężenia.

Na tym zakończymy pierwsze spotkanie i jeżeli będziesz czuć gotowość na Ceremonię Masażu Tantrycznego umówimy się na kolejny termin.

Wszystko zależy od Ciebie:)


O mnie

Certyfikowany Masażysta Tantryczny z doświadczeniem od ponad 7 lat

Nauczyciel Tantry, Masażysta Tantryczny

ZAPRASZAM CIĘ W PODRÓŻ PRZEZ ŚWIAT TANTRY.

ZANURZ SIĘ W CEREMONIACH MASAŻU TANTRYCZNEGO, TRANSFORMACJI I ENERGETYCZNEJ RÓWNOWAGI.

Witaj na mojej stronie! Jestem nauczycielem tantry oraz masażystą tantrycznym. Chciałbym Cię zaprosić do fascynującego świata świadomego dotyku, harmonii ciała oraz umysłu. Współpracuję zarówno z kobietami, jak i mężczyznami, parami i osobami zróżnicowanymi pod względem orientacji LGBT.

Moja pasja do sztuki masażu tantrycznego jest owocem inspirujących doświadczeń zdobytych w trzech wyjątkowych szkołach. Pierwszą z nich jest The Paths of Transformation, gdzie pod okiem Johna Hawkena i Freyi Wolnej zgłębiałem tajemnice transformacji poprzez dotyk. Następnie moja droga wiodła mnie do Domu Tantry u Dechena Dorje, gdzie odkrywałem głębokie aspekty tej starożytnej sztuki, ucząc się od doświadczonego nauczyciela. True Tantra Anand Rudra była kolejnym etapem, gdzie rozwijałem umiejętności pod okiem wyjątkowych mistrzów. Na koniec, szkoła Arvick Baghraima dostarczyła mi dodatkowych narzędzi i wiedzy, aby stać się kompletnym profesjonalistą w dziedzinie masażu tantrycznego i szamanizmu.

Dzięki zdobytym doświadczeniom, jestem gotów podzielić się z Tobą nie tylko technikami masażu, ale także głębszym zrozumieniem samej sztuki, wprowadzając Cię w świat pełen równowagi, relaksacji i energetycznej harmonii.

Masaż tantryczny to dla mnie nie tylko praca, ale autentyczne powołanie, które realizuję z pasją i zaangażowaniem każdego dnia. Pragnę dzielić się ze światem tajemnicami tej sztuki.

Indywidualnie nauczę Cię sztuki masażu tantrycznego, dostosowując się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Również prowadzę warsztaty grupowe, gdzie razem możemy odkrywać korzyści tej sztuki.

Zapraszam Cię do doświadczenia unikalnej podróży do dobrostanu i samopoznania poprzez masaż tantryczny. Jestem tu, aby Cię poprowadzić w tej wyjątkowej podróży do głębokiego zrozumienia i radości z własnego ciała.

Cieszę się, że znalazłeś/-aś się tutaj. Otwórz się na doświadczenie świadomego dotyku i skontaktuj się ze mną, abyśmy razem mogli zainicjować tę wyjątkową podróż.

Arti Anioł

Tantra Arti Anioł

Jeśli chcesz zobaczyć moje certyfikaty napisz do mnie.


Jak wygląda Ceremonia Tantryczna we Wrocławiu

Moim zadaniem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla Ciebie i poprowadzenie ścieżką tantryczną w której możesz się w swoim tępie otwierać i poznawać siebie. Dotykając swoich nieuświadomionych potrzeb, granic, przyjemności i bólu w ciele, emocji, myśli, umiejętności wyrażania siebie i słuchania, przyjmowania i dawania oraz brania i przyzwalania, ucząc się i odkrywająca siebie od nowa.

Ile trwa Ceremonia Tantryczna?
Masaż Tantryczny trwa zazwyczaj dwie godziny, które uwierz mi mijają bardzo szybko. Jeśli czujesz, że chcesz więcej czasu dla Siebie to jest możliwość umówienia dłuższych sesji.

Gdzie przyjmuję?
Ceremonia Tantryczna może odbyć się w dowolnym miejscu tak naprawdę wszystko zależy od stanu umysłu.

Masaż Tantryczny u mnie w gabinecie.
Sporo podróżuje po Polsce i świecie, organizuje Ceremonie Tantryczne w wielu miastach polski i europy.
Zobacz miasta i terminy w których możemy się spotkać w Twoim mieście. Jeżeli nie ma aktualnie podanego terminu w Twoim mieście, zostaw do siebie kontakt wypełniając formularz, abym mógł Cię poinformować.

Zarezerwuj Ceremonię Tantryczną u mnie w gabinecie

Masaż Tantryczny z dojazdem do Ciebie
Masaż Tantryczny może odbyć się również w miejscu wybranym przez Ciebie miejscu. Dojeżdżam do klientów w granicach 30km. Na codzień przyjmuję w Warszawie. Sporo podróżuje po Polsce i świecie, więc może będę w pobliżu.

Zarezerwuj Ceremonię Tantryczną z dojazdem

Ceremonia Tantryczna to holistyczne doświadczanie pracy z umysłem, ciałem, emocjami i duszą.

Rozpoczniemy od rozmowy. Podczas której wprowadzę Cię w świat Tantry. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i granicach. Popracujemy z Twoją intencją zmiany, której potrzebę zapewne odczuwasz. Dostaniesz zadania do domu:) aby pracować ze sobą samodzielnie.

Następnie pomedytujemy w głębokim oddechu, co pozwoli Ci poczuć co to znaczy być Tu i Teraz, zostawiając przeszłość i przyszłość za drzwiami. Wejść w głęboki stan relaksu i odprężenia.

Po zapoznaniu się z pracą z oddechem, który jest bardzo ważny w głębszych odczuwaniu siebie, rozpoczniemy Ceremonię Masażu Tantrycznego dla Ciebie.
Po zakończeniu masażu tantrycznego będziesz mieć czas dla siebie aby przyjąć w świadomości i łagodności to co przyszło do Ciebie. Kiedy poczujesz gotowość podniesiesz się, pożegnamy się i zakończymy Ceremonię Tantryczną.

Namaste:)


CRM form will load here
Używamy plików cookies
Preferencje plików cookie
Poniżej możesz znaleźć informacje o celach, do których my i nasi partnerzy używamy plików cookie i przetwarzamy dane. Możesz skorzystać z preferencji dotyczących przetwarzania i/lub poznać szczegóły na stronach internetowych naszych partnerów.
Analityczne pliki cookie Wyłącz wszystkie
Funkcjonalne pliki cookie
Inne pliki cookie
Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Dowiedz się więcej o naszej polityce plików cookie.
Zmień preferencje Akceptuj wszystkie
Cookies